Play: Nawigacja z parkingami i koniec Wizytówki Głosowej

Opublikowano: 2016-08-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-nawigacja-playPlay poinformował o nowej funkcji w aplikacji Nawigacja Play oraz dezaktywacji usługi Wizytówka Głosowa.

Niedawno w Nawigacji Play na smartfonach z Androidem została włączona możliwość znalezienia parkingów. Dzięki temu użytkownikom skraca się czas między dotarciem do miejsca docelowego a znalezieniem miejsca parkingowego. Na chwilę obecną do aplikacji została podpięta baza 8237 parkingów w całej Polsce. Warto dodać, że o ile parking jest płatny, można znaleźć informację o obowiązujących stawkach.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, 22 sierpnia Play wyłączył Wizytówkę Głosową, czyli usługę pozwalającą na ustawienie powitania dla naszego rozmówcy przed odebraniem połączenia. Była ona dostępna w wersji dla klientów indywidualnych oraz firm.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.