Play: Nowa Formuła Smartfon Unlimited dla Firm i zmiany w Formule Rodzina

Opublikowano: 2015-05-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty

news-play-dla_firmPlay poinformował na swoim blogu o wprowadzeniu do oferty dla klientów biznesowych nowej Formuły Smartfon Unlimited dla Firm oraz zmianach w planach taryfowych Formuły Rodzina, które nastąpią w przyszłym miesiącu.

Po ofertach dla klientów indywidualnych, czas na propozycję dla biznesu. Play zaprezentował nową Formułe Smartfon Unlimited dla Firm, w skład której wchodzą m.in.:

  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y w roamingu UE w abonamencie już od 39.99 zł netto
  • Internet bez limitu danych w smartfonie w abonamencie od 39.99 zł netto

Jest też oferta Formuła Smartfon VIP Unlimited dla Firma z:

  • Nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w kraju
  • Internetem bez limitu danych w kraju
  • Nielimitowanym odbieraniem połączeń w roamingu
  • 500 minut na połączenia wychodzące w roamingu UE co miesiąc
  • Pakietem 2 GB Internetu w UE na umowę

news-play-formula-smartfon_unlimited-dla_firmnews-play-formula-smartfon_unlimited-dla_firm-1W czerwcu, prawdopodobnie w drugiej jego połowie, zakończy się promocja w Formule Rodzina i Formule Komfort w biznesie. Zastąpi ją nowa promocja. W najwyższej opcji taryfowej Formuła Rodzina 154.99 pojawi się opcja z 30 dniami roamingu za free i nielimitowane GB Internetu. Każda osoba, która przystąpi do oferty, bez względu na taryfę, będzie mogła korzystać z niej przez 8 miesięcy za darmo.

Zmienią się też ilości miesięcy z darmowym abonamentem dla członków rodziny. W najtańszej opcji Formuła Rodzina 74.99 będą to dwa miesiące, w średniej opcji Formuła Rodzina 114.99 4 miesiące, a najwyższej 6 miesięcy. Poza tym, w nowej ofercie niższy i średni poziom otrzymuje nielimitowany Internet na pół roku, później paczki danych 5 i 15 GB. Najwyższa taryfa ma nielimitowane GB przez cały okres umowy.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.