Play: Nowe Formuły Solo, Duet i Rodzina

Opublikowano: 2016-06-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty

news-play-oferta-abonament-1Play przedstawił dziś nową ofertę abonamentową dla klientów indywidualnych, podzieloną na trzy Formuły z nielimitowanymi usługami.

Oferta składa się z Formuły Solo, Formuły Duet i Formuły Rodzina. Dotyczą one odpowiednio jednego numeru, dwóch numerów oraz minimum 3, a maksymalnie 8 numerów. Dodatkowo, każda z taryf dostępna jest w wariancie S, M i L.

Przykładowo, Formuła Solo w wersji „S” kosztuje 30 zł i zawiera 2 GB Internetu oraz minuty do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, a także Stan Darmowy (rozmowy i SMSy za darmo wewnątrz sieci Play). Z kolei w najdroższym wydaniu „L” za 55 zł można korzystać z nielimitowanych GB, SMS-ów/MMS-ów do wszystkich sieci, nielimitowanych minut na komórki i stacjonarne oraz roamingu w UE – no limit na rozmowy, SMS/MMS i 500 MB transferu na 30 dni.

Więcej szczegółów w poniżej:

news-play-solo-duet-rodzina news-play-solo-duet-rodzina-1

Play przygotował promocję dla osób przenoszących numer. Mogą oni zakupić Formułę Duet i Rodzina w cenie obniżonej o 10 zł na cały okres trwania umowy. Co więcej, w tych samych abonamentach dostępne są dodatkowe usługi w postaci telefonu stacjonarnego za 9.99 zł oraz kolejnej karty SIM do Internetu (pierwsze 3 miesiące bez limitu GB, a potem jeśli nie korzystasz to nie płacisz, a jak korzystasz to każde 10 GB za 10 zł lub no limit GB za 25 zł). Ponadto, opcja z routerem Wi-Fi za 1 zł na start i 10 zł miesięcznie.

W każdym abonamencie, niezależnie od kwoty miesięcznego zobowiązania, zawarty jest darmowy dostęp do usługi muzycznej Tidal na 2 lata. Oczywiście, oferty objęte są programem Fair Play, a więc klient ma 30 dni na zmianę zdania i rezygnację z umowy lub zmianę jej warunków.

Źródło: Play, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.