Play: Nowości, zmiany cen iPhone’ów 7 oraz Galaxy S7 edge z bezprzewodową ładowarką

Opublikowano: 2016-10-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-iphone7-playPlay wprowadził do swojej oferty nowe urządzenia, m.in. Sony Xperię XZ, a także podwyższył ceny najnowszych iPhone’ów 7 i 7 Plus.

Sony Xperia XZ miała polską premierę w ubiegłym tygodniu i trafiła już do sieci Play, gdzie jest dostępna w abonamentach Formuła Solo, Duet i Rodzina, ofertach biznesowych (m.in. Formuła Biznes Box; za 1 zł w taryfie za 120 zł netto miesięcznie) oraz Mixie. Cennik znajduje się tutaj.

Oferta operatora powiększyła się również o smartfon Telefunken Diamond LTE Gold, bezprzewodowe słuchawki LG Tone Infinim drugiej generacji oraz kamerkę 360 stopni LG Cam 360. W tym miejscu znajdziecie cennik urządzeń.

Ponadto, zmianie cen uległy iPhone’y 7 i 7 Plus (32, 128 i 256 GB) – niestety na gorsze, średnio podwyższono je o około 80 zł.

Play zachęca także do kupna Samsunga Galaxy S7 edge w nowej umowie lub przy przedłużeniu obecnej – klient otrzymuje wówczas bezprzewodową ładowarkę. Po zakupie wystarczy udać się na dedykowaną stronę, na której należy podać numer IMEI telefonu i adres wysyłki. Jest to promocja dla klientów biznesowych.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.