Play: Obniżka cen smartfonów Lumia

Opublikowano: 2015-06-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-nokia_lumia-obnizkaSieć Play wystartowała z kolejnymi przecenami smartfonów. Tym razem taniej można nabyć urządzenia z serii Nokia Lumia.

Operator obniżył ceny następujących modeli:

Smartfony można nabyć w ramach ofert na kartę, Mix oraz w abonamencie. Ich ceny zaczynają się od symbolicznej złotówki w najwyższych taryfach postpaid, np. 199.99 zł miesięcznie w Formuła Smartfon Unlimited. W Nowej Elastycznej Formule Mix z Internetem (przy sprzedaży na odległość), telefony, za wyjątkiem Lumii 930 i Lumii 1020, kosztują od 1 zł do 349 zł. Dwa wspomniane modele to propozycje, których ceny w tańszych ofertach oscylują wokół tysiąca złotych. Dla zainteresowanych – cennik smartfonów Lumia w Play.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.