Play: Obniżki cen i nowe smartfony w ofercie

Opublikowano: 2015-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-smartfonyPlay dokonał kolejnych zmian w swoim cenniku telefonów, dzięki czemu taniej można kupić m.in. LG G Flex 2. Operator także dodał nowe modele do swojej oferty.

Obniżka cen dotyczy następujących smartfonów:

Przykładowo, LG G Flex 2 jest dostępny za 2599 zł w ofercie na kartę, a w taryfach Mix jego ceny zaczynają się od 1319 zł, kończąc na kwocie 1809 zł. Za 1 zł oferowany jest jedynie w najdroższych wariantach abonamentowych. Pozostałe smartfony należą do średniej półki cenowej, dlatego ich opłaty początkowe nie są wysokie i wahają się np. od 539 zł do 879 zł (na kartę) lub od 1 zł do 559 zł (Mix).

Do standardowej oferty operatora trafiły Alcatel OneTouch Pop C9 oraz Allview C6 Quad 4G, czyli tani smartfon z czterordzeniowym procesorem i obsługą LTE. Pierwszy z wymienionych nabyć można m.in. w Play na Kartę za 599 zł. Drugi zaś, również w tej samej ofercie, zakupić można za nieco mniej – 529 zł. Jako, że są to jedne z tańszych propozycji w sieci Play, ich ceny w ramach abonamentu czy też ofert Mix zaczynają się od 1 zł i nawet w trochę niższych planach taryfowych dostępne są za tą symboliczną kwotę.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.