Play: Odświeżona Formuła Komfort i Formuła Rodzina

Opublikowano: 2015-06-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #wideo

news-play-formula_rodzina-formula_komfort-nowe-1Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 18 czerwca Play wprowadza zmiany w Formule Rodzina i Formule Komfort.

Z tej okazji, tradycyjnie operator przygotował zapowiedź nowych ofert w formie wideo.

Zmiany dotkną też Formuły biznesowe. Od dziś w Play dla Firm będzie dostępna nowa odsłona dobre znanej oferty Formuła Komfort dla Firm. W jej ramach klienci otrzymają nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, ale także nielimitowany Internet i roaming. W abonament wliczone są 3 karty SIM. Każda dodatkowa kosztuje 19.99 zł netto miesięcznie. Za 10 zł miesięcznie do oferty można dokupić router Wi-Fi lub telefon za dodatkową opłatą miesięczną wynoszącą od 20 zł. Oferta jest skierowana do firm posiadających od 3 kart SIM.

news-play-formula_komfort_dla_firm-nowaInternet bez dodatkowych opłat w kraju przez 6 miesięcy. Po wykorzystaniu 50 GB transferu, prędkość Internetu wynosi maksymalnie 1 Mb/s. Jeśli chodzi o zmiany względem poprzedniej odsłony oferty, są one niestety niekorzystne. Z 10 GB do 5 GB zmniejszono pakiet Internetu w najniższym abonamencie, zaś w środkowym (99.99 zł miesięcznie) z 30 GB do 15 GB. Inne zmiany uwzględniają pojawienie się nielimitowanego transferu danych w smartfonie w najwyższym abonamencie, ale kosztem wzrostu miesięcznej opłaty o 5 zł netto. W tej samej taryfie pozbyto się pakietu połączeń przychodzących w roamingu, obejmującego 2000 minut, który został zastąpiony przez pakiet przeliczany na dni pobytu. Nowością są z kolei rozmowy międzynarodowe w UE – 1500 minut na całą umowę.

Szczegółowe informacje na temat oferty dla klientów indywidualnych powinny pojawić się już niedługo.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.