Play: Odświeżone Formuły Komfort i Rodzina oraz no limit w biznesie w atrakcyjnej cenie

Opublikowano: 2015-10-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi

news-play-formula_rodzina_komfort_smartfon-1Od 22 października w Play w życie wchodzą nieco odmienione oferty Formuła Rodzina, Formuła Komfort, a także Formuła Smartfon Unlimited dla Firm. Zmiany obejmują m.in. pakiety internetowe oraz ceny abonamentów.

W Formule Rodzina przede wszystkim zwiększono pakiety danych. W opcji za 114.99 zł przyznawane są nielimitowane gigabajty zamiast dotychczasowych 25 GB. Natomiast w taryfie za 74.99 z otrzymuje się dodatkowo 5 GB, czyli razem do wykorzystania będzie 15 GB. Dla osób, które wolałyby tańszy abonament obniżono z kolei cenę największej taryfy – zamiast 154.99 zł miesięczna opłata wynosić będzie 134.99 zł. Obniżono także cenę dodatkowego routera LTE z 20 na 10 zł miesięcznie. Warto dodać, że pokazując w salonie Kartę Dużej Rodziny można liczyć na dwie dodatkowe karty SIM z tą samą ofertą za darmo.

news-play-formula_rodzina-zmiany-1Formuła Komfort również zmieniła się na lepsze i w taryfie za 99.99 zł miesięcznie abonenci dostają nielimitowane GB zamiast 30 GB do tej pory, a w opcji 59.99 zł o 5 GB Internetu więcej, co łącznie daje 15 GB do wykorzystania na miesiąc. Tanieje też najwyższy abonament – ze 129.99 zł do poziomu 109.99 zł – oraz router LTE do umowy, który kosztować będzie 10 zł miesięcznie. Oczywiście, w każdym wariancie 6 miesięcy bez opłat. Podane kwoty są kwotami netto.

news-play-formula_komfort-zmiany-1Wszyscy przenoszący numer do Formuły Smartfon Unlimited dla Firm mogą tymczasem skorzystać z nowej oferty promocyjnej – przenosząc także drugi numer, miesięczny koszt no-limit na tej karcie wynosi jedyne 14.99 zł netto miesięcznie. Na pierwszym przenoszonym abonament wynosi 19.99 zł netto. Pierwsze 6 miesięcy jest jednak za 0 zł. W zamian dla obu numerów otrzymuje się nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich siec, przez pół roku gigabajty bez limitu, po tym czasie pakiet 4 GB.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.