Play: Przeceny urządzeń przy sprzedaży na odległość

Opublikowano: 2015-12-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-przeceny-1Play przygotował obniżki cen wybranych urządzeń, w tym flagowych Lumii 950, przy sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego oraz infolinii.

Przeceny dotyczą następujących produktów:

Każde z wymienionych urządzeń można nabyć w ofertach Mix oraz abonamencie, zarówno w wariancie dla klienta indywidualnego, jak i dla firm. Przykładowo, cena Lumii 950 w Formule Smartfon Unlimited zaczyna się od złotówki, ale dotyczy to taryfy z miesięczną kwotą zobowiązania 199.99 zł. Najatrakcyjniej wypada budżetowa Lumia 550, którą w większości planów abonamentowych można otrzymać za 1 zł, za wyjątkiem najniższych, z miesięczną opłatą 29.99 lub 39.99 zł. Oprócz tego, przeceniony asortyment jest dostępny w ramach Red Bull Mobile Energy.

Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.