Play: Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

Opublikowano: 2015-04-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-samsung-galaxys6-galaxys6edge-playW sieci Play wystartowała właśnie przedsprzedaż jednych z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Wszyscy zainteresowani, którzy skuszą się na ofertę, otrzymają dodatkowo od operatora ciekawy bonus.

W Play na kartę cena Samsunga Galaxy S6 wynosi 3199 zł, a Galaxy S6 Edge 3699 zł. W ramach abonamentu Formuła Europa Unlimited cena S6 kształtuje się na poziomie od 519 zł do 2149 zł, zaś S6 Edge to już wydatek od 979 zł do 2599 zł. Oczywiście, najniższe kwoty tylko w przypadku zdecydowania się na abonament z miesięczną opłatą 199.99 zł.

Do każdego z zamówień (tylko w przedsprzedaży) operator dorzuca gratis słuchawki Samsung Level Over, których wartość rynkowa wynosi 1000 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik telefonów w ofertach Play.

Play poinformował również, że podczas przedsprzedaży w wybranych 39 salonach będzie wystawiona ekspozycja, zatem zainteresowani będą mogli przetestować oba modele smartfonów Samsunga.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.