Play: Smartfony LG w niższych cenach i audiobooki gratis

Opublikowano: 2016-06-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-g5-1Play wystartował z tygodniową promocją na smartfony LG, obniżając ceny wybranych modeli i oferując do każdego zakupionego modelu darmowe audiobooki.

„Ekstra ceny” obejmują LG G5 (od 1 zł w abonamencie 159.99 zł), LG K10 LTE (od 1 zł w Formule Unlimited za 49.99 zł), a także modele LG Leon, LG G4c, LG Nexus 5X 32 GB, LG G4, LG V10, LG K8 LTE, LG X screen oraz LG Stylus 2. Oferta dotyczy zamówień składanych za pośrednictwem strony internetowej Play.

Wraz z obniżką cen smartfonów LG dostępna jest promocja na Audiobooki w Play. Każde urządzenie koreańskiego producenta (smartfon, smartwatch, słuchawki BT) zakupione u operatora w dniach 13-20 czerwca pozwoli na korzystanie z audiobooków Audioteki za darmo przez 6 miesięcy. Wystarczy po zakupie wysłać SMS o treści TAK na numer 436, a w ciągu dwóch tygodni usługa zostanie aktywowana na koncie abonenta.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.