Play: Startuje nowa Formuła Smartfon Unlimited

Opublikowano: 2015-10-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi #telefony / urządzenia

news-play-nowa_formula_smartfon_unlimited-1Play uruchamia nową odsłonę oferty Formuła Smartfon Unlimited w wersjach tylko SIM oraz z telefonem w niższych cenach, w której znaleźć można nielimitowane usługi.

Nowa Formuła Smartfon Unlimited jest przeznaczona dla osób, które nie wyjeżdżają często za granicę i nie potrzebują pakietów połączeń i danych w Unii Europejskiej. Od 15 października będzie ona dostępna w opcji „Tylko SIM” za 49.99 zł miesięcznie i znajdą się w niej nielimitowane minuty na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także nielimitowane gigabajty.

Przygotowany został także wariant oferty z telefonem. W nim klienci dostają wszystko to, co w opcji SIM, a dodatkowo otrzymują smartfona od złotówki w zależności od wybranej kwoty abonamentu. Dla przykładu:

  • LG G3 za 1 zł w abonamencie 89.99 zł miesięcznie
  • Samsung Galaxy S5 Neo za 1 zł w abonamencie 89.99 zł miesięcznie
  • HTC One M8s za 1 zł w abonamencie 99.99 zł miesięcznie
  • Huawei P8 za 1 zł w abonamencie 99.99 zł miesięcznie

Ponadto rzecznik Play poinformował, że najnowszego iPhone’a 6S będzie można zakupić za symboliczną złotówkę w planie abonamentowym poniżej 200 zł.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.