Play: Tidal na dłużej i testy Play TV

Opublikowano: 2016-06-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #pakiety / usługi

news-play-3Play poinformował o przedłużeniu promocji na usługę muzyczną Tidal i rozpoczęciu testów konsumenckich Play TV.

Z Tidala w Play korzysta aktualnie pół miliona użytkowników. Promocja na usługę została przedłużona do 30 września bieżącego roku. Klienci operatora otrzymują dzięki niej darmowy dostęp do muzyki w serwisie na okres dwóch lat (wersja premium; standardowo 19.99 zł miesięcznie).

Dziś startują natomiast testy usługi Play TV, dającej dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie lub laptopie. Klienci mogą oglądać seriale, filmy i programy zawsze wtedy, kiedy mają ochotę, bez ograniczeń w postaci pory emisji. Można cofnąć czas i zacząć oglądać od początku film, który już trwa lub nagrać wybraną pozycję „w chmurze” i obejrzeć później na dowolnym urządzeniu. Transfer danych związany z oglądaniem treści nie pomniejsza pakietów internetowych.

Żeby wziąć udział w testach trzeba:

  • Być klientem jednej z ofert postpaid dla rynku indywidualnego (z wyłączeniem niektórych starych taryf)
  • Mieć telefon lub tablet z systemem Android
  • Wysłać SMS o treści TAK pod numer 650
  • Pobrać aplikację testową z otrzymanego linku w Google Play

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.