Play: Zmiany w Formułach dla biznesu

Opublikowano: 2015-09-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #Internet mobilny

news-play-internet-firmaPo zmianach w abonamentach dla klientów indywidualnych, które obejmowały zwiększenie pakietów danych, Play przygotował to samo w ofertach Formuła Komfort Unlimited dla firm.

W taryfie Formuła Komfort Unlimited dla firm z miesięczną kwotą zobowiązania 59.99 zł (0 zł przez dwa miesiące) Internet zwiększono z 5 do 10 GB (dzielony na wszystkie karty SIM). W Formule Komfort Smartfon Unlimited dla firm 99.99 zł miesięcznie (0 zł przez 4 miesiące) również podwojono dostępny pakiet – z 15 do 30 GB. Warto dodać, że przez pierwsze 6 miesięcy obowiązywania 24-miesięcznej umowy, abonent otrzymuje nielimitowane GB. W przypadku najwyższej Formuły dla firm za 129,99 zł na miesiąc, pakiet pozostał bez zmian – Play nadal oferuje transfer danych bez limitu. Jednakże po wykorzystaniu 50 GB, prędkość Internetu wynosi maksymalnie 1 Mb/s.

Poniżej szczegółowe zestawienie oferty:

news-play-formula_dla_firm-internet

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.