Play firmą roku 2015

Opublikowano: 2016-09-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wyniki / raporty

news-play-raportPlay został doceniony za ubiegłoroczne wyniki, otrzymując prestiżowy tytuł Firma Roku 2015 – XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy.

2015 rok był dla spółki P4 wyjątkowo dobry – wzrosły wyniki finansowe, baza klientów, a udział w rynku przekroczył 25%. Rada Programowa konkursu doceniła m.in. fakt, że w ciągu ponad 8 lat Play pozyskał aż 14.5 miliona klientów. Ten krótki, jak na operatora telekomunikacyjnego, czas to szereg sukcesów, ale przede wszystkim zmian, dzięki którym zyskali wszyscy klienci usług telekomunikacyjnych w Polsce. „Play to unikalny i bezprecedensowy przykład, na który mogą wzorować się inni operatorzy na całym świecie – to wyjątkowa skuteczność biznesowa oparta na ludziach, kulturze, wartościach i przede wszystkim na kliencie” – czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Statuetkę podczas uroczystej gali, wieczorem 6 września 2016 roku, odebrał Jørgen Bang-Jensen, prezes zarządu P4. Nagrodę wręczał Wojciech Wróblewski, dyrektor zarządzający ds. korporacyjny PZU oraz członek Rady Programowej Forum Ekonomicznego, zaś wśród gości była między innymi pani premier Beata Szydło, wicepremier Mateusz Morawiecki, szefowie wielu resortów oraz Viktor Orban – premier Węgier.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.