Play i Orange chwalą się zasięgiem LTE

Opublikowano: 2015-07-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #Play #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-internet-lteJedni z czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, Play i Orange, zaprezentowali najnowsze statystyki dotyczące zasięgu LTE oraz miejscowości, które otrzymały niedawno dostęp do tej technologii.

Orange poinformował, że aktualnie ma 6131 stacji LTE, co oznacza, że w zasięgu szybkiego Internetu znajduje się 29.92 miliona osób, mieszkających w 2575 miastach i miejscowości powyżej tysiąca mieszkańców. W ubiegłym miesiącu LTE pojawiło się m.in. w Szczytnie, Mrągowie, Bartoszycach, Nidzicy, Janowie Lubelskim i Chełmży.

Z LTE Orange w ofertach Internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i biznesowych można korzystać zarówno w wariancie abonamentowym, jak i prepaid. Aktualny zasięg Orange sprawdzić można na tej stronie.

Drugi z operatorów – Play – pochwalił się, że w zasięgu jego „fioletowego” LTE znajduje się obecnie 77% mieszkańców Polski w 1507 miejscowościach powyżej tysiąca mieszkańców. Poniżej zaś te, do których najszybszy Internet dotarł niedawno:

news-play-lte-zasieg-1

Źródło: Orange, Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.