Play idzie pod młotek

Opublikowano: 2016-08-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wyniki / raporty

news-play-1Serwis TMT Finance podaje, że już wkrótce dojdzie do negocjacji w sprawie sprzedaży P4, operatora sieci Play, którego wartość szacuje się na 3 miliardy dolarów.

Po latach spekulacji właściciele Play – Novator i Tollerton – ruszą ze sprzedażą firmy, w czym pomóc mają doradcy w postaci Bank of America Merrill Lynch i UBS. W tym tygodniu do wszystkich zainteresowanych ma zostać rozesłane memorandum informacyjne. Wybór oferty miałby potrwać do listopada tego roku.

Lista potencjalnych nabywców to głównie fundusze private equity: CVC, Advent, Apax, Bain, Cinven, KKR i Providence Equity Partners. Mówi się też o właścicielu UPC – Liberty Global lub pozostałych dużych operatorach komórkowych w Polsce. W tym przypadku problemem może być jednak uzyskanie zgody UOKiK na połączenie z jednym z nich.

Źródło: TMT Finance

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.