Play Now - darmowa telewizja w abonamencie komórkowym

Opublikowano: 2016-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi

news-playnowPlay wprowadza do oferty abonamentowej usługę telewizji Play Now – bez dodatkowych kosztów i pomniejszania pakietu danych.

Play Now startuje od piątku 19 sierpnia i oferuje dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych na smartfonie i tablecie (Android, iOS) komputerze lub na telewizorze dzięki urządzeniu Google Chromecast, które będzie można nabyć u operatora w cenie 10 zł na miesiąc. Z usługi mogą skorzystać nowi klienci Play oraz przedłużający umowę w Formuła Solo, Duet i Rodzina z TV oraz w Play Internet z TV. W zależności od posiadanej oferty mają oni dostęp do jednego z dwóch pakietów:

Pakiet Mini dla abonamentu Formuła S, w którym znajdziemy kanały:

  • History, BBC Lifestyle, MTV Music, Stars TV, VH1 Classic, The QYOU, Fokus TV, Polsat Viasat History HD.

Pakiet Podstawowy dla klientów Formuły M i L, a w nim kanały z pakietu Mini oraz:

  • TNT, CNN, Nickelodeon HD, Paramount Channel.

Play przygotował również trzy dodatkowe tematyczne pakiety kanałów:

  1. Pakiet Kids za 10 zł miesięcznie z programami dla dzieci – Nickelodeon, Nick Jr, Cbeebies, Da Vinci Learning, Polsat Jim Jam, Cartonn Network, Boomerang, Duck.
  2. Pakiet Extra za 20 zł miesięcznie z serialami, filmami, dokumentami oraz programami lifystelowymi – AMC, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Polsat Food Network, Romance TV, AXN, H2, Lifetime, Motowizja, BBC HD, BBC Brit, BBC Earth, BBC World News, Comedy Central, Extreme Sports Channel.
  3. Pakiet Fun za 5 zł miesięcznie dla fanów muzyki – Eska TV, Hip Hop TV, Clubbing TV, VH1, Ginx eSports TV, MTV Polska, MTV Rocks, MTV Live HD, MTV Dance, MTV Hits.

W ramach promocji pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Istnieje możliwość wyłączenia pakietów w dowolnym momencie.

Dostępne są również dodatkowe usługi w postaci:

  • 1000 godzin na nagrywane filmy i programy.
  • Konto Duet lub konto Rodzinne zwiększające liczbę jednoczesnych dostępów do Play Now.

Klienci usługi Play Now mają dostęp do dwóch filmów na VOD w prezencie każdego miesiąca. Mają to być najnowsze produkcje tuż po premierze w kinie. Będą dostępne w sekcji Play Kino w aplikacji i na www.playnow.pl przez 4 tygodnie lub do wyczerpania limitu promocyjnych filmów VOD. We wrześniu będą to „Nice guys: Równi Goście” oraz „Londyn w ogniu”.

Źródło: Play, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.