Play Now w abonamencie - jak uzyskać?

Opublikowano: 2016-08-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-playnowPlay tłumaczy, jak uzyskać dostęp do usługi Play Now bez konieczności podpisywania nowej umowy czy przedłużania obecnego abonamentu.

Klient, który ma abonament musi zmigrować do którejś z nowych ofert. Nie powoduje to przedłużenia kontraktu czy dodatkowych kosztów. Zasady są następujące:

  • Jeśli użytkownik ma jedną z obecnie sprzedawanych Formuł, ale podpisał umowę przed 19 sierpnia 2016 roku może przejść na identyczną – miesięczny koszt będzie taki sam, ale otrzymuje dodatkowo Play Now z nielimitowanym transferem wewnątrz aplikacji.
  • Jeśli użytkownik ma poprzednią ofertę to stosowany jest standardowy mechanizm – nowa kwota zobowiązania musi być co najmniej o 1 zł wyższa niż dotychczasowa. Na przykład – mając Formułę Smartfon Unlimited za 39.99 zł miesięcznie można wybrać Formułę Solo M za 45 zł. Oprócz telewizji Play Now zyskuje się w tym przypadku również nielimitowane minuty na stacjonarne oraz 3 GB Internetu.

Zmiany można dokonać w salonie, dzwoniąc na *500 lub wysyłając SMS pod bezpłatny numer 8030, a operator oddzwoni w ciągu 24 godzin.

Więcej na temat Play Now w tym artykule.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.