Play przedłuża ofertę na 10 GB Internetu za 10 zł

Opublikowano: 2015-11-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-play-pakiet-10gb_za_10zlPlay poinformował o wydłużeniu czasu trwania promocyjnego pakietu 10 GB za 10 zł, który pojawił się w ofertach na kartę w sierpniu. Można go aktywować do końca grudnia.

20 sierpnia tego roku Play wprowadził rzeczony pakiet, którego ważność to 30 dni i który można włączyć wielokrotnie (dokładnie 9999 razy). Początkowo miał on być dostępny jedynie do 30 listopada, jednak operator postanowił przedłużyć jego ważność o dodatkowy miesiąc.

Z pakietu 10 GB za 10 zł mogą skorzystać użytkownicy ofert: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowy Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę. Aktywacji dokonuje się kodem *111*745*1# lub wysyłając SMS o treści START.745 na numer 111.

Dla zainteresowanych – regulamin usługi „Pakiet Internet 10 GB za 10 zł” dla ofert na kartę w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.