Play rusza w Polskę

Opublikowano: 2016-08-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play

news-playlabPodobnie jak pięć lat temu z akcją Smart Net Surfers, kiedy Play jeździł po Polsce i badał prędkości osiągane przez sieci komórkowe, w tym roku startuje projekt PLAYLab, dzięki któremu operator chce się spotkać z klientami i poznać ich opinie.

W wybranych miejscach w kraju będzie można spotkać mobilne punkty PLAYLab, w których pracownicy Play będą pytali klientów o ich zdanie na temat usług, telefonów, abonamentów, aplikacji, kart, a więc wszystko, co związane z telekomunikacją, ale nie tylko. Pojawi się też możliwość testowania aplikacji, stron www, nowych programów i ofert.

news-playlab-1

Na wszystkich, którzy poświęcą swój czas czekają ciekawe gadżety, m.in. powerbanki, okulary do wirtualnej rzeczywistości, głośniki bluetooth, czy latawce. Co więcej, w PLAYLab będzie można zarejestrować karty prepaid i podładować swój telefon. Znajdzie się też coś dla fanów Pokemonów.

PLAYLab pojawi się w następujących lokalizacjach w godzinach od 10:00 do 18:00:

  • 2-3 sierpnia – Gdańsk Brzeźno, początek Promenady, od ul. Czarny Dwór
  • 4-5 sierpnia – Chałupy Camping Solar, ul. Kaperska 4
  • 6 sierpnia – Chałupy Camping Albatros, ul. Chałupy 5
  • 10-11 sierpnia – Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja 54, plac przed Urzędem Miejskim
  • 12-13 sierpnia – Szklarska Poręba, ul. 1 Maja, Skwer Radiowej Trójki

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.