Play startuje z drugą turą testów Wi-Fi Calling

Opublikowano: 2016-03-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-wifi_calling-play-1Po zakończonych 14 lutego testach usługi Wi-Fi Calling Play ruszył z kolejną jej rundą, do której zgłosić mogą się abonenci operatora posiadający wybrane smartfony.

W testach mogą wziąć udział posiadacze smartfonów LG G4, Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge zakupionych w Play. Chęć udziału można zgłosić w tym miejscu. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają w ciągu 14 dni od wypełnienia i wysłania formularza stosownego SMS-a. Realizacja usługi rozpocznie się w ciągu 10 dni od powiadomienia i będzie trwała do 23 maja 2016 roku.

Wi-Fi Calling w Play pozwala na prowadzenie rozmów głosowych (maksymalna długość 120 minut) i pisanie SMS-ów bez zasięgu sieci komórkowej – potrzeba jedynie połączenia z siecią Wi-Fi. Usługę można testować na całym świecie, dzięki czemu rozmowy wykonywane za granicą są rozliczane jak w sieci Play. Dotyczy to zarówno krajów Unii Europejskiej, jak i krajów poza nią.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.