Play wprowadza Formułę Smartfon Unlimited Extra

Opublikowano: 2015-12-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi

news-play-formula_smartfon_unlimited_extra-1Play uruchomił nową ofertę Formuła Smartfon Unlimited Extra dla klientów indywidualnych i biznesowych, zastępującą taryfę Formuła Smartfon Unlimited Pro w opcji z 24 ratami.

Względem poprzedniej oferty, zmianie nie uległy ani ceny usług, ani telefonów. Wybierając wariant tylko SIM na 24 miesiące, klient płaci 49.99 zł, z opłatą aktywacyjną równą 49.99 zł. W zamian otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu, a także nieograniczony dostep do Internetu i możliwość bezpłatnego korzystania z usługi muzycznej Tidal. W przypadku klientów biznesowych ta sama oferta kosztuje 39.99 zł netto. Identyczna jest też kwota aktywacji.

W przypadku oferty z terminalem należy dodać minimum 20 zł więcej – abonamenty zaczynają się od 69.99 zł (59.99 zł netto dla biznesu). Nadal obowiązującą według dotychczasowych zasad pozostała oferta Formuła Smartfon Unlimited Pro w wersji 36 rat.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.