Play z zasięgiem LTE w metrze

Opublikowano: 2014-12-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #Internet mobilny

news-metro-lte-playOperator udostępnił Internet LTE w warszawskim metrze. Zasięg obejmuje zarówno stacje, jak i tunele.

Z LTE od Play, które działać ma na częstotliwości 2100 MHz, można korzystać jeżdżąc pierwszą linią warszawskiego metra. Nadal trwa dopracowywanie konfiguracji na stacjach Ratusz Arsenał i Dworzec Gdański – zasięg LTE pojawi się tam jeszcze w tym tygodniu. Jest to na pewno ciekawa opcja dla podróżujących, którzy chcieliby w drodze do pracy/domu sprawdzić wiadomości e-mail, czy portale społecznościowe.

Warto przypomnieć, że na początku miesiąca Teleguru pisał o szybkim internecie bezprzewodowym, z którego będą mogli korzystać pasażerowie drugiej linii metra w Warszawie. Jest to wspólna inicjatywa czterech największych operatorów sieci komórkowych w Polsce – Play, Plus, Orange, T-Mobile. Informacje na ten temat można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.