Play zachowa zasięg czterech sieci

Opublikowano: 2015-12-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wyniki / raporty

news-play-zasieg_czterech_sieci-1Z informacji ujawnionych przez serwis Telko.in dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku klienci Play dalej będą mogli korzystać z usług jego partnerów roamingowych, w myśl zasięgu czterech sieci.

Wraz z końcem 2015 roku wygasają stare umowy roamingu krajowego zawarte przez P4 z Orange i Polkomtelem. Z kolei podpisana 20 września 2012 roku umowa z T-Mobile, który jest aktualnie głównym partnerem roamingowym sieci Play, obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Polkomtel poinformował, że przedłużył już kontrakt z P4, natomiast zapytany o komentarz w tej sprawie rzecznik prasowy Orange odpowiedział, że jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek szczegóły.

Rzecznik P4 – Marcin Gruszka – spytany przez portal Telko.in, czy po 31 grudnia 2015 roku partnerami operatora w roamingu krajowym nadal będą Orange i Polkomtel stwierdził natomiast: „Nie mam informacji, żeby cokolwiek się w tym temacie zmieniło”, zapewniając, że klienci nadal będą mogli cieszyć się z zasięgu czterech sieci.

Źródło: Telko.in

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.