Play zdradza, ile zapłacimy za korzystanie z poszczególnych urządzeń w programie Fair Play

Opublikowano: 2016-03-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi #telefony / urządzenia

news-fair_play-3Przy okazji wprowadzenia programu Fair Play w cenniku sieci Play pojawiła się specjalna kolumna zatytułowana „Opłata za korzystanie z urządzenia”. Można się z niej dowiedzieć, które urządzenia znalazły się w danym progu opłat.

Dwa dni temu Play ujawnił nowy program Fair Play, oferujący możliwość zmiany warunków umowy i wymiany zakupionego urządzenia na nowe. Dowiedzieliśmy się, że w przypadku zwrotu klient będzie musiał uiścić odpowiednią dla danego modelu opłatę za użytkowanie. Każdy ze sprzętów (m.in. smartfony, tablety i modemy) ma być przyporządkowany do konkretnej grupy cennikowej – 49 zł, 99 zł, 149 zł lub 399 zł.

Operator opublikował uaktualniony cennik, w którym przedstawił opłaty za korzystanie z tych urządzeń w ramach Fair Play. Lista jest dosyć obszerna, a oto kilka przykładów:

Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.