Play zmienia Formułę Stacjonarną

Opublikowano: 2016-02-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty

news-play-nowa-formula-stacjonarnaPlay odświeża ofertę Formuła Stacjonarna z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe i stacjonarne.

Zmiany dotyczą jednej z wersji abonamentu, w której klienci otrzymują nielimitowane rozmowy do Play, innych sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne. Wszystko to w obniżonej cenie 19.99 zł miesięcznie. W ofercie z terminalem za 25.98 zł można z kolei dostać telefon MaxCom MM721 BB za 1 zł. Warto dodać, że w cenach abonamentów wliczono rabat za udzielenie zgód marketingowych – gwarantuje to zniżkę w wysokości 5.99 zł za każdy okres rozliczeniowy.

Na dotychczasowych zasadach nadal oferowana będzie opcja dla przenoszących numer stacjonarny za 1 zł miesięcznie z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich wewnątrz sieci Play.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.