Play zmienia pocztę głosową

Opublikowano: 2016-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-play-poczta-glosowaPlay wprowadza zmiany w poczcie głosowej. Uproszczony został wybór odpowiedniej opcji usługi, którą operator oferuje od teraz w dwóch odrębnych wersjach.

Dla użytkowników, którzy korzystają z poczty od czasu do czasu dostępna jest bezpłatna Poczta Głosowa Standard, oferująca odsłuchanie wiadomości poprzez łączenie się z pocztą głosową oraz wysyłkę MMS-a z nagraniem bezpośrednio na telefon.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy intensywnie korzystają z usługi i chcą dokładnie zarządzać wysyłanymi i otrzymywanymi wiadomościami, Play poleca Pocztę Głosową Pro z dostępem do specjalnych aplikacji:

  • Visual Voicemail na iOS
  • Wizualna Poczta Głosowa na Windows Phone
  • Poczta Głosowa Pro na Androida

Poczta Głosowa Pro jest dostępna za 2 zł miesięcznie, a dla klientów, którzy z niej nie korzystali przygotowany został darmowy miesiąc testowy. Aktywacji można dokonać poprzez wysłanie SMS-a o treści START na bezpłatny numer 80808 lub wybierając odpowiednią opcję w Play24.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.