Plus: 9 miesięcy darmowego abonamentu za przeniesienie numeru

Opublikowano: 2016-03-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #pakiety / usługi #wideo

news-plus-oferta-1Klienci, którzy wybiorą ofertę JA+ Abonament i przeniosą swój numer z innej sieci otrzymają trzy miesiące abonamentu gratis, a jeśli dodatkowo skorzystają z najnowszej promocji PlusBanku mogą uzyskać kolejne sześć miesięcy za darmo.

W ramach promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”, klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na dodatkowe zniżki na usługi. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 zł zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39.99 zł, abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29.99 zł miesięcznie. Klient, który przeniósł swój numer do Plusa z innej sieci otrzymuje więc łącznie dziewięć miesięcy abonamentu za darmo.

Wraz z nową ofertą dostępny jest jeden z najnowszych smartfonów LG – model K10. Można go nabyć już za 0 zł na start, w ratach 25 zł miesięcznie.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

Oferowane przez PlusBank Konto Plus to rachunek bankowy proponowany abonentom Plusa i Cyfrowego Polsatu zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych profitów finansowych w zamian za aktywne korzystania z usług płatniczych i transakcyjnych. W ramach Konta Plus nie są pobierane opłaty m.in. za prowadzenie konta, wydanie karty debetowej, użytkowania karty, przelewy przez Internet i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Konto Plus można otworzyć w wybranym punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, oddziale Plus Bank S.A. oraz poprzez dedykowany formularz na stronie www.plusbank.pl.

Ofertę wspiera kampania reklamowa, której spot można obejrzeć poniżej.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.