Plus: Bezpłatny starter JA+ Internet Na Kartę

Opublikowano: 2015-07-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #prepaidy

news-plus-darmowy_starterOd dziś na stronie internetowej sieci Plus można za darmo otrzymać nowy starter JA+ Internet Na Kartę, na którym doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane 1 GB ekstra.

Plus rozpoczął rozdawanie starterów z taryfą JA+ Internet Na Kartę. Mają one wartość 5 zł i na start zawierają pakiet danych 0.5 GB. Doładowanie za minimum 20 zł gwarantuje dodatkowy 1 GB, a maksymalnie można otrzymać 5 takich premii. Najwyższe doładowanie przedłuża ważność konta i pakietu danych o 365 dni – usługa Rok Ważności Konta jest na starterze włączona automatycznie.

Darmowy starter można odebrać udając się pod ten adres i wypełniając stosowny formularz. Akcja trwa do 7 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Dla zainteresowanych – Regulamin konkursu „Odbierz bezpłatny starter z taryfą Nowy Plus Internet na Kartę”.

Źródło: Plus

 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.