Plus: Darmowe filmy w JA+ Moje Filmy

Opublikowano: 2015-06-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #pakiety / usługi

news-plus-ja+moje_filmyZ okazji uruchomienia całkowicie nowej platformy komunikacyjnej Plus przygotował specjalny prezent dla swoich klientów – każdy z nich może bez dodatkowych opłat oglądać filmy w specjalnej sekcji JA+ Moje Filmy znajdującej się na ipla.tv.

Obecnie dostępne jest dziesięć filmów, które klienci Plusa mogą obejrzeć za darmo bez dodatkowych opłat: „Polowanie”, „Jesteś Bogiem”, „Hipnotyzer”, „Idealne matki”, „Układ zamknięty”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Pokochaj mnie na nowo”, „Zagłodzeni”, „Zalajkowany na śmierć” oraz „Tacierzyński”.

Filmy można oglądać zarówno na ekranie komputera, jak i smartfona. Wystarczy tylko wejść na stronę www.ipla.tv/japlus, pobrać aplikację i zarejestrować się podając swój numer w sieci Plus. Oferta ważna do 30 czerwca 2015 roku.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.