Plus: Gwarancja najniższej ceny w programie smartDOM

Opublikowano: 2016-05-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #pakiety / usługi

news-smartdom-gwarancja-1W programie smartDOM „drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” pojawiła się nowość – „Gwarancja najniższej ceny” dla wybranych zestawów usług.

Plus i Cyfrowy Polsat gwarantują obniżenie opłat w ramach programu smartDOM do poziomu wskazanego przez klienta, który znajdzie u innego operatora ofertę o porównywalnych parametrach (podobna liczba GB, minut, SMS/MMS oraz liczba kanałów TV), ale w niższej cenie niż w smartDOM. Co więcej, niższa opłata będzie obowiązywać przez kolejne 24 okresy rozliczeniowe.

Parametry porównywalnych usług nie powinny odbiegać więcej niż 10% od tych dostępnych w smartDOM. Klient ma 60 dni od zakupu ostatniej z trzech usług w programie na zgłoszenie podobnej oferty.

Przykładowe zestawy usług w programie smartDOM z gwarancją ceny:

news-smartdom-gwarancja

Zgłoszenia porównywalnych ofert należy składać pocztą elektroniczną, w przypadku Plusa na bok@plus.pl lub przez formularz na stronie www.plus.pl/zadaj-pytanie, w Cyfrowym Polsacie na kontakt@cyfrowypolsat.pl lub po zalogowaniu się do internetowego Centrum Obsługi Klienta ICOK, w tytule wiadomości dopisując „Gwarancja najniższej ceny”.

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy w czasie trwania promocji kupią w ramach programu wszystkie trzy usługi abonamentowe: telewizję satelitarna, Internet mobilny i telefonię komórkową od Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.