Plus: Na straży portfela

Opublikowano: 2014-09-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-plus-bezpiecznyinternet-1Plus wprowadził nową usługę Bezpieczny Internet, która ma uchronić użytkowników przed nadmiernymi wydatkami na połączenia z Internetem mobilnym.

W założeniach usługa ma pozwalać na kontrolowanie kosztów związanych z transmisją danych. Po wpisaniu na klawiaturze telefonu odpowiedniego kodu aktywacyjnego (*136*11*80#) lub aktywowaniu usługi przez stronę internetową, użytkownik nie zapłaci w jednym okresie rozliczeniowym więcej niż 20 złotych za dostęp do sieci. Limit, powyżej którego rozpoczyna się działanie Bezpiecznego Internetu wynosi 1 GB. Po przekroczeniu tej wartości dalsza transmisja jest darmowa, ale zwalnia do zaledwie 32 kb/s.

Jeśli w trakcie miesiąca użytkowania usługi użytkownik wykorzysta mniej niż 300 MB transferu danych, to opłaty będą wyglądały następująco:

Od 0.01 KB do 5 MB – 5 zł
Od 5.01 MB do 300 MB – 10 zł

W przypadku, gdy użytkownik zużyje powyżej 300 MB transferu zapłaci wspomniane 20 zł.

Warto również pamiętać, że w przypadku, gdy na koncie klienta nie będzie odpowiedniej sumy koniecznej do opłacenia kolejnego progu wykorzystania transmisji, usługa zostanie automatycznie wyłączona. Po zasileniu konta nie uruchomi się jednak automatycznie, a więc trzeba pamiętać o jej ponownym aktywowaniu.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.