Plus: Nowe paczki Internetu w ofertach na kartę i mix

Opublikowano: 2015-06-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-plus-nowe_mozliwosciOd 3 czerwca klienci ofert głosowych na kartę oraz mix w sieci Plus mogą być online nawet po wyczerpaniu cyklicznego pakietu danych – wystarczy aktywować jednorazowy pakiet 300 MB, 500 MB lub 1 GB, który pozwoli korzystać z Internetu z pełną prędkością transmisji danych.

Nowe pakiety reaktywacyjne to specjalna oferta dla osób posiadających aktywny cykliczny pakiet internetowy, które wykorzystają go przed końcem swojego cyklu. Po aktywacji pakietu reaktywacyjnego można korzystać z Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania pakietu lub odnowienia się pakietu cyklicznego. Z nowych pakietów jednorazowych mogą korzystać użytkownicy ofert: Plus na Kartę bez limitu, Plus Mix 7, Plush bez limitu oraz Plush Mix.

news-plus-pakiety_danych-mix-na_karteRegulamin promocji „Pakiety reaktywacyjne internetu na Kartę”.
Regulamin promocji „Pakiety reaktywacyjne internetu w Mix”.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.