Plus: Nowe pakiety Internetu w roamingu w Mix i Na Kartę

Opublikowano: 2015-06-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

RoamingOd 10 czerwca klienci ofert na kartę i mix w Plusie mogą korzystać z nowych tanich pakietów internetowych w roamingu na terenie całej Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Lichtensteinu, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

Internet mobilny w roamingu dla prepaida i mixa dostępny jest w trzech wariantach Pakietów Atlantyckich: 15 MB na 1 dzień, 50 MB na 7 dni i 100 MB na 30 dni. Można włączyć dowolną liczbę pakietów jednorazowych, a po ich wykorzystaniu transmisja danych będzie naliczana zgodnie z cennikiem oferty. W każdym momencie, za pomocą prostego kodu: *121# (zielona słuchawka), można sprawdzić liczbę niewykorzystanych MB.

news-plus-roaming-pakiety_internetuPakiety dostępne są dla wszystkich usług prepaid i mix: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36.6, Plus Mix i Plush Mix.

Pakiety pozwalają na realizowanie transmisji danych w technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych, a dostępność technologii zależy od specyfikacji technicznej urządzenia oraz sieci partnera roamingowego, u którego realizowana jest transmisja danych.

Regulamin promocji „Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu w Mix i Na Kartę”.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.