Plus: Nowe startery JA+ Na Kartę za darmo na stronie internetowej

Opublikowano: 2015-06-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #prepaidy

news-nowe_startery-plus-ja+Od 8 czerwca Plus rozdaje za darmo nowe startery JA+ Na Kartę, które zainteresowani mogą odebrać na stronie www.plus.pl.

Do wyboru jest jeden z dwóch starterów: „JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1 GB” lub „JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie”. Oba dają możliwość korzystania z promocji bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Można także rozmawiać i SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi z Plusa w ramach promocji „Zawsze bez limitu w sieci”. Na obu starterach można włączyć usługę Rok Ważności Konta.

„JA+ bezpłatny starter Na Kartę” to akcja dostępna tylko na www.plus.pl – nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale można odebrać tylko jeden starter. Akcja trwa do 5 lipca lub do wyczerpania zapasów. Dla zainteresowanych – regulamin.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.