Plus: Polscy siatkarze promują ofertę Mix

Opublikowano: 2015-08-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy #telefony / urządzenia #wideo

news-plus-mix-reklama-siatkarzeOd 24 sierpnia startują nowe kampanie reklamowe Plusa z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Jako pierwsza pojawia się komunikacja oferty JA+ Mistrzowski Mix.

Oferta Plusa zyskała mistrzowskie wsparcie reklamowe, którego udzielają Reprezentanci Polski i aktualni Mistrzowie Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Wszystko to wiąże się z początkiem sezonu przedolimpijskiego i udziałem naszych zawodników w Pucharze Świata oraz Mistrzostwach Europy oraz kwalifikacjami na Igrzyska.

Jako pierwsza startuje dziś komunikacja oferty JA+ Mix, a już we wrześniu pojawią się reklamy kolejnych ofert. W okraszonych humorem spotach z udziałem naszych reprezentantów przedstawione będą korzyści posiadania usług Plusa. Filmy te będą spójne z formatem aktualnej platformy komunikacyjnej „JA+”. Autorem kreacji nowej komunikacji jest agencja Scholz&Friends. Kampanie planuje Media Direction i będą one miały miejsce w stacjach telewizyjnych, Internecie oraz na nośnikach zewnętrznych.

W ofercie Mix Plusa dostępne są (w obniżonych cenach) m.in. takie smartfony jak:

  • Sony Xperia E4 za 3 zł w Elastycznej taryfie Mix 50 – 12 doładowań po 50 zł i 12 po 100 zł
  • LG Spirit 4G LTE za 29 zł w Elastycznej taryfie Mix 50 – 12 doładowań po 50 zł i 12 po 100 zł
  • Huawei Y635 za 3 zł w Elastycznej taryfie Mix 30 – 12 doładowań po 30 zł i 12 do 60 zł
  • Samsung S5611 za 3 zł w Standardowej taryfie Mix 30 – 24 doładowania po 30 zł

Więcej na temat innych urządzeń proponowanych w Mixie znajduje się w tej ulotce.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.