Plus: Sprzęt AGD w programie smartDOM

Opublikowano: 2016-09-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi

news-plus-smartdom-1Do oferty kompleksowych usług smartDOM zostaje wprowadzona nowa kategoria urządzeń, czyli sprzęt AGD. Produkty będą oferowane w ramach programu pilotażowego w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Wprowadzanie nowych produktów dostępnych w ramach programu smartDOM to kolejny element realizowanej przez Grupę Cyfrowy Polsat strategii usług wiązanych, która jest konsekwentnie wdrażana od 2.5 roku.

Na początek, w pilotażowym etapie, w ofercie znalazły się urządzenia z zakresu dużego AGD (produkty firmy MPM) takie jak: lodówka, kuchenka, pralka i zmywarka. Plus oświadczył również, że jest otwarty na współpracę ze wszystkimi producentami sprzętu gospodarstwa domowego i gotowy na poszerzenie oferty o inne marki.

Urządzenia AGD dostępne w Plusie i Cyfrowym Polsacie może zakupić każdy, natomiast klienci programu smartDOM oraz posiadacze Konta Plus w PlusBanku mogą skorzystać z kolejny rabatów. Za urządzenia można zapłacić gotówką lub skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty kredytowej PlusBanku. Wszystkie sprzęty sprzedawane są z 24 miesięczna gwarancją, którą można przedłużyć o kolejny rok za dodatkową opłatą.

Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada także wprowadzenie wkrótce kolejnych nowości ofertowych, skierowanych do gospodarstw domowych takich jak usługi Bezpieczny Dom i sprzedaż gazu.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.