Plus: Wszystko bez limitu i większe pakiety internetowe w JA+ Abonament

Opublikowano: 2015-07-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny #wideo

news-ja_plus-abonament-1Od 2 lipca Plus wprowadza nową odsłonę oferty abonamentowej. Nowością w ofercie jest możliwość skorzystania z nielimitowanego Internetu LTE w smartfonie. Powiększone zostały też podstawowe pakiety internetowe, a pakiet roamingowy dostępny jest już w abonamencie 49.99 zł.

W nowej odsłonie oferty Plusa zmianie uległy pakiety internetowe. Teraz podstawowe pakiety danych (obsługujące transmisję danych we wszystkich technologiach) to 5 GB w taryfie 49.99 zł, 7 GB w taryfie 69.99 zł i 10 GB w taryfie 79.99 zł. Dzięki usłudze „LTE BEZ LIMITU” można natomiast bez ograniczeń korzystać w smartfonie z Internetu w tej technologii. W najwyższej taryfie 79.99 zł ta usługa jest dostępna już w ramach abonamentu, a w dwóch niższych jest przez 3 miesiące za darmo. Później można ją aktywować za 10 zł miesięcznie.

W nowych taryfach w każdym abonamencie dostępne są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych. Bez limitu można też dzwonić na numery stacjonarne (w najtańszym abonamencie jest to usługa opcjonalna, po pierwszym darmowym miesiącu płatna dodatkowo 10 zł), a od abonamentu za 49.99 zł miesięcznie nielimitowane są także SMS-y i MMS-y.

Już od taryfy z abonamentem za 49.99 zł dostępny jest pakiet minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy wychodzące, jak i przychodzące, ale również na rozmowy międzynarodowe do UE. Pakiet ten to 120 minut wymiennych także na SMS-y i MMS-y w roamingu. W taryfach za 69.99 zł i 79.99 zł już w ramach abonamentu dostępny jest także specjalny pakiet 150 MB na Internet w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

news-plus-abonament-ofertaKlienci Plusa mają też możliwość korzystania z oferty telewizji internetowej IPLA. W każdej z taryf JA+ Abonament dostępna jest IPLA Plus, czyli specjalny pakiet dla wszystkich klientów Plusa bez względu na wysokość abonamentu. Dla abonamentów do 49.99 zł miesięcznie dodatkowo dostępne są trzy pakiety tematyczne: IPLA Filmy i Seriale (800 filmów i seriali na żądanie), IPLA Wiedza i Rozrywka (wiadomości, programy przyrodnicze i naukowe) oraz IPLA Dzieci (bajki). Korzystanie z wszystkich ww. pakietów przez pierwsze dwa miesiące jest całkowicie darmowe (później 10 zł miesięcznie). W taryfach 49.99 i 69.99 zł klient ma dostęp do jednego wybranego przez siebie pakietu, który może dowolnie zmieniać, natomiast korzystający z abonamentu 79.99 zł mają za 10 zł dostęp do wszystkich trzech pakietów IPLA.

W nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można go wybrać w ofercie ratalnej lub subsydiowanej. W ofercie ratalnej do podanych abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,99 zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.