Plus: Zmiany w programie smartDOM

Opublikowano: 2015-10-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #pakiety / usługi

news-plus-rabat-smartdom-1Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają modyfikację w programie rabatowym smartDOM. Od 7 października przywrócona zostanie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”, oferująca klientom szereg usług w korzystniejszych cenach.

Do wspólnego programu Cyfrowego Polsatu i sieci Plus – smartDOM – powraca oparta na prostym i elastycznym mechanizmie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach oferty klienci będą mieli możliwość skompletowania zestawu trzech usług – oferującej ponad 170 kanałów, w tym 62 w jakości HD, telewizji satelitarnej, Internetu Power LTE bez limitu danych w cenie abonamentu oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Wystarczy posiadać jedną z wspomnianych usług z minimalnym abonamentem w wysokości 49.90 zł lub skorzystać z oferty bez sprzętu za minimum 39.90 zł miesięcznie bądź minimum 59.90 zł w ofercie ze sprzętem, aby na drugą usługę otrzymać rabat 50%, a trzecią otrzymać za 1 zł (rabat maksymalnie 18.99 zł).

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.