Plus i Cyfrowy Polsat wybierają nowy dom mediowy

Opublikowano: 2015-12-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #wyniki / raporty

news-plus-cyfrowy_polsat-1W drodze przetargu Cyfrowy Polsat i Plus wybrały nowy dom mediowy – Vizeum Polska, który od stycznia 2016 roku będzie odpowiadała za strategię mediową, planowania i zakup mediów na potrzeby kampanii prowadzonych przez spółki.

Vizeum Polska będzie odpowiadał za kompleksową strategię i działania obydwu podmiotów we wszystkich mediach, zarówno offline – telewizja, prasa, radio, kino, outdoor – jak również w mediach online i społecznościowych. W procesie wyboru domu mediowego spółki oceniały: podejście strategiczne, zintegrowane planowanie, efektywność kosztową, doświadczenie i warsztat pracy oraz wykorzystanie potencjału Grupy Cyfrowy Polsat.

„Vizeum Polska przedstawił efektywną strategię mediową uwzględniając zarówno potrzeby komunikacyjne naszej Grupy, jak i zróżnicowane portfolio produktów Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu, a także różnorodne potrzeby grup docelowych, do których kierujemy nasze usługi” – stwierdziła Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.