Plus modyfikuje ofertę Plush Mix

Opublikowano: 2015-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy

news-plush-3Plus wprowadza kilka zmian w ofercie Plush Mix, które wejdą w życie już od 6 maja. W nowej odsłonie abonenci nie będą mogli m.in. skorzystać z jednej z kwot doładowań.

Nowa oferta Plush Mix, w porównaniu do poprzedniej, nie będzie umożliwiała zasilenia konta kwotą 40 zł. Od 6 maja do wyboru będą zatem trzy opcje: 30, 50 i 60 zł. Dodatkowo, operator usunął pakiet nielimitowanych SMS-ów przy doładowaniu za 50 zł i od tej pory będzie on dostępny tylko w najdroższym wariancie kwotowym.

Zmiany, tym razem na plus, dotknęły też pakiety internetowe. Przy kwocie doładowania 30 i 50 zł możliwe będzie aktywowanie pakietu 1 GB (koszt aktywacji 10 zł), zaś w wersji za 60 zł będzie można skorzystać z 2 GB Internetu (koszt aktywacji 15 zł).

news-plush-mix-oferta

Regulamin oferty Plush Mix.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.