Plus na kartę - 6 GB i no limit za 29 zł

Opublikowano: 2016-07-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-ja_plus-1Plus zmodyfikował nieco ofertę „Ja+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB” i przedłużył promocję, w ramach której użytkownicy otrzymują dwa razy więcej Internetu.

Od 1 lipca pakiet „Ja+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB” jest dostępny za 29 zł zamiast dotychczasowych 35 zł. W nim znajdziemy nielimitowane połączenia na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, darmowy Facebook oraz pakiet internetowy 3 GB. Wszystko to jest ważne przez 30 dni.

Dodatkowo, Plus przedłużył (do odwołania) promocję „2x więcej Internetu”. Włącza się ją za pomocą kodu *136*11*05# i przez wciśnięcie przycisku „zadzwoń”. W ten sposób użytkownik ma nie 3, a 6 GB Internetu we wspomnianym wyżej pakiecie.

Więcej informacji:

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.