Plus nawiązuje współpracę z Cinkciarz.pl

Opublikowano: 2015-03-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #pakiety / usługi #wyniki / raporty

news-plus-cinkciarz-współpracaNajpopularniejszy polski serwis wymiany walut online Cinkciarz.pl oraz Polkomtel, operator sieci Plus, podpisały umowę o współpracy, dzięki której klienci będą mogli jeszcze taniej niż obecnie zamawiać waluty. Wystarczy podpisać umowę abonamentową ze sprzętem z systemem Android.

Cinkciarz.pl to największy w kraju portal umożliwiający wymianę aż 24 walut. Korzystają z niego zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Korzystanie z serwisu jest wygodne, a pieniądze można wymieniać używając choćby smartfona czy tabletu. W ramach współpracy, którą nawiązały obie firmy, na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, które trafią do nowych klientów Plusa, zostanie udostępniona aplikacja serwisu Cinkciarz.pl.

Jak zauważa Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl, firma postanowiła pójść na rękę klientom i oferuje zniżki, które są już zainstalowane w aplikacji. Wystarczy złożyć zamówienie, a promocyjne stawki naliczą się same przy pierwsze transakcji. Wysokość rabatu będzie zależała od kwoty przeprowadzanej operacji – im więcej pieniędzy klient wymieni, tym więcej na tym zyska.

Wspólna promocja Plusa i Cinkciarz.pl będzie trwała co najmniej rok.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.