Plus odświeża markę i startuje z nową komunikacją marketingową

Opublikowano: 2015-05-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #wideo

news-plus-nowe_mozliwosci-kampaniaZaczynają się ogólnopolskie działania wprowadzające nowe pozycjonowanie marki Plus – Plus. Nowe możliwości. Jest to pierwsza odsłona całkowicie nowej platformy komunikacyjnej, mającej w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby klientów Plusa.

Rynek telekomunikacyjny jest dynamiczny, a Plus stara się działać na nim w sposób elastyczny. Biorąc pod uwagę wyzwania i cele jakie stawia sobie marka Plus, operator wprowadza nowe kierunki w swojej komunikacji z rynkiem i klientami. Rozpoczęta obecnie kampania marketingowa jest pierwszym etapem wprowadzonych zmian.

O szczegółach nowej koncepcji, a także o kolejnych działaniach oraz zmianach w ofercie, Plus poinformuje na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się 18 maja. Nowa platforma komunikacyjna jest efektem prac agencji Scholz & Friends, wybranej w trwającym kilka miesięcy i zakończonym w marcu 2015 roku przetargu na obsługę strategiczno-kreatywną marki Plus.

Za produkcję nowych spotów odpowiada TFP, postprodukcję powierzono Lunapark, a reżyserem jest Tim Nackashi.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.