Plus oferuje darmowe startery JA+ Internet Na Kartę

Opublikowano: 2016-03-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #prepaidy

news-plus-starter-internet_na_karteJuż od 25 marca na stronie internetowej Plusa można dostać za darmo nowy starter JA+ Internet Na Kartę 5 zł/5 GB.

Od jutra Plus zaczyna rozdawanie starterów z taryfą Nowy Plus Internet na Kartę. Mają one wartość 5 zł i zawierają pakiet 0.5 GB na start, a każde doładowanie za minimum 20 zł jest dodatkowo premiowane 1 GB (maksymalnie 5 doładowań). Najwyższe doładowanie przedłuża natomiast ważność konta i pakietu danych o 365 dni. Usługa Rok Ważności Konta jest na starterze włączona automatycznie.

„Odbierz bezpłatny starter z taryfą Nowy Plus Internet na Kartę” to akcja dostępna tylko na www.plus.pl. Nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter. Akcja będzie trwała do 17 kwietnia lub wyczerpania zapasów.

Dla zainteresowanych – regulamin konkursu.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.