Plus pokrywa swoim zasięgiem LTE 80% populacji Polski

Opublikowano: 2015-02-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #Internet mobilny #wideo

news-plus-reklama-internet-lteWystartowała nowa odsłona kampanii „Zmień Internet domowy na Plusa!”. Sieć reklamuje swój Internet LTE jako szybszy od Neostrady i ofert innych operatorów komórkowych na rynku, zapewniając pokrycie na poziomie 80% całego kraju.

Przy okazji rozpoczęcia nowej kampanii reklamowej Plus poinformował, że według stanu z 31 stycznia 2015 roku, w zasięgu jego sieci LTE znajduje się już 8 na 10 mieszkańców naszego kraju, oferując najlepszą tego typu usługę w Polsce. Według rankingów prędkości przeprowadzonych przez niezależne serwisy internetowe na podstawie testów wykonanych przez użytkowników usług, Internet oferowany przez Plusa jest szybszy od Neostrady oraz wygrywa z ofertami Orange, Play i T-Mobile.

Dane z 7 stycznia bieżącego roku pokazują, że zasięg LTE Play dociera aktualnie do 73% populacji kraju. Orange natomiast planuje dotrzeć ze swoim LTE do 60% osób do końca roku, zaś T-Mobile, jak wynika z zestawienia finansowego za III kwartał 2014 r., obejmuje swoim zasięgiem LTE 58% mieszkańców Polski.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.