Plus przedstawia nowy zestaw do Domowego Internetu LTE

Opublikowano: 2016-02-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #Internet mobilny #telefony / urządzenia

news-plus-zestaw-internetCyfrowy Polsat i Plus wprowadzają nowy, udoskonalony sprzęt do Domowego Internetu LTE – modem zewnętrzny ODU-200 i router Wi-Fi IDU-200, które pozwalają na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s.

Najbardziej istotne zmiany wprowadzone w nowych urządzeniach to:

  • Obsługa większej liczby wspieranych częstotliwości LTE – możliwa praca w LTE 800 MHz i 1800 MHz.
  • Obsługa LTE Cat. 4 – zwiększenie maksymalnej prędkości pobierania danych do 150 Mb/s, a wysyłania danych do 50 Mb/s.
  • Usprawniona, szybsza praca routera Wi-Fi (obsługuje Wi-Fi b/g/n/ac).
  • Możliwość wymiany karty SIM, co znacznie usprawni ewentualną procedurę serwisowania sprzętu.
  • Zastosowanie specjalnej karty SIM cechującej się zwiększoną odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Modem przeznaczony do Domowego Internetu LTE może być zamontowany na zewnątrz budynku i podłączony do istniejącej instalacji antenowej telewizji satelitarnej lub naziemnej albo do nowego kabla antenowego. Za pośrednictwem jednego kabla, do wnętrza domu lub mieszkania, przesyłany jest zarówno sygnał TV, jak i Internet LTE. Router wewnętrzny udostępnia Internet już wewnątrz domu. Można podłączyć do niego urządzanie zewnętrzne, takie jak dekoder telewizyjny czy komputer przez kabel Ethernet lub bezprzewodowo, a za pośrednictwem Wi-Fi: smartfony, tablety i laptopy.

Nowe rozwiązanie technologiczne proponowane przez Cyfrowy Polsat i Plus dostępne jest w abonamencie od 40 zł miesięcznie w przypadku wyboru oferty smartDOM z 3 miesiącami bez opłat na start. W ramach tego abonamentu można korzystać z Internetu LTE bez limitu danych.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.