Plus przyznał ponad milion gigabajtów w medalowej promocji

Opublikowano: 2016-09-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Plus #wyniki / raporty

news-plus-medale-1Ponad 31.5 tysiąca osób i 1.1 miliona rozdanych GB – to bilans specjalnej promocji Plusa z okazji Paraolimpiady w Rio de Janeiro.

W promocji „Gigsy za medale 2”, która trwała od 8 do 18 września, rozdawane były dodatkowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków na zawodach w Rio de Janeiro. Promocja była dostępna dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz mix w sieci Plus i skorzystało z niej 31656 klientów, którzy za 39 medali zdobytych przez naszych reprezentantów odebrali dokładnie 1106088 GB.

Polska zajęła dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej tegorocznej Paraolimpiady. Biało-czerwoni zdobyli 9 złotych, 18 srebrnych i 12 brązowych medali, a mogło być jeszcze lepiej, bo 19 razy wywalczono czwarte miejsce.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.