Plus sponsorem Dnia Maszynisty w Krakowie. Można zarejestrować numer podczas imprezy

Opublikowano: 2016-09-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #prepaidy #wyniki / raporty

news-plus-rejestracja-majewskiDziś w Krakowie podczas imprezy z okazji Dnia Maszynisty, która odbywa się na terenie obiektów Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Jana Pawła II 78, można skorzystać ze specjalnego punktu szybkiej rejestracji numeru prepaid sieci Plus.

Dzień Maszynisty to święto, którego inicjatorem jest organizacja „Autonomiczne Europejskie Związki Zawodowe Maszynistów ALE” zrzeszająca maszynistów z Belgii, Bułgarii, Niemiec, Grecji, Włoch, Chorwacji, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Serbii, Słowacji, Hiszpanii, Czech i Węgier. W Polsce po raz pierwszy było ono obchodzone w 1996 roku.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia, Plus przygotował możliwość zarejestrowania użytkowanego w tej sieci numeru na kartę. Zrobić to można u pracowników, którzy dyżurują w specjalnie oznaczonym punkcie przy wejściu do auli AWF. Sama rejestracja jest bardzo prosta i wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport) oraz numer karty SIM, który można sprawdzić SMS-em o treści KARTA pod numer 80105. Na klientów, którzy zarejestrują numer czeka 500 zł, 50 GB i Rok Ważności Konta.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.